e-mail
Napisz do nas
biuro@mobbing.pl
phone
Porozmawiaj z doradcą
32 782 64 80

Trenerzy i doradcy

Wszystkie szkolenia, materiały dydaktyczne, prezentacje multimedialne, opracowania proceduralne oraz biuletyny, które przedstawiliśmy w naszej ofercie, zostały przygotowane przez osoby o bardzo dużym doświadczeniu w zakresie zarządzania, relacji pracowniczych, szkoleń i komunikacji wewnętrznej, od kilku lat zajmujących się również zjawiskiem mobbingu.
Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów podchodzimy tej tematyki przez pryzmat szczególnych potrzeb biznesowych, traktując zjawisko mobbingu jako element bardziej złożonych procesów zarządzania. Dodatkowo współpracujemy z kilkoma doświadczonymi trenerami z terenu całej Polski - osoby te zostały specjalnie przygotowane w zakresie prowadzenia szkoleń i prezentacji na temat mobbingu dla pracodawców.
 
 
Albert Binda
Dyrektor Generalny L.GRANT HR Consulting i Serwisu mobbing.pl
11 lat doświadczeń w doradztwie personalnym w Polsce; pomysłodawca serwisu mobbing.pl, autor programu szkoleniowego z zakresu mobbingu, twórca know-how i menedżer ogólnopolskich programów outplacement’u grupowego dla ponad 500 osób; wcześniej ekspert przy Radzie Społeczno – Gospodarczej ONZ (akredytowany przy obradach UN Comission on Sustainable Development 1998 w zakresie odpowiedzialności społecznej sektora biznesu); uczestnik projektów międzynarodowych w krajach Ameryki Południowej; trener zarządzania i rozwoju umiejętności osobistych; Wiceprezes Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami w Katowicach, Wice Prezydent JCI Poland – polskiego oddziału międzynarodowej organizacji przedsiębiorców (www.jci.cc). Trener prowadzący szkolenia z tematyki mobbingu m. in. dla firm: Polkomtel, Eaton Trucks, Jeronimo Martins (sieć Biedronka).

 
Jarosław Marciniak
Koordynator Oddziału Warszawskiego L.GRANT HR Consulting
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert w dziedzinie zarządzania pracą, konsultant, trener. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi – w tym 8 lat pracy na stanowisku menedżera personalnego (w administracji państwowej i w przedsiębiorstwach) oraz 8 lat w pracy doradczej i szkoleniowej.  Od kilku lat jest również cenionym ekspertem w dziedzinie przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w zatrudnieniu. W latach 2006 – 2007 był ekspertem programu UNDP „Równi w pracy – to się opłaca”, od listopada 2008 r. jest członkiem zespołu ds. przeciwdziałania mobbingowi powołanym w Kancelarii Premiera. Trener prowadzący szkolenia z tematyki mobbingu m. in. dla: Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, Ministerstwa Sprawiedliwości, Kancelarii Sejmu RP, Centrali PZU. Jest autorem ponad 200 artykułów w zakresie HR i prawa pracy, a także 7 książek – w tym "Audyt funkcji personalnej w przedsiębiorstwie" (Wyd. Oficyna Ekonomiczna, Kraków 2005) i "Standaryzacja procesów zarządzania personelem" (Wyd. Oficyna Ekonomiczna, Kraków 2006). W III kwartale 2009 roku ukazała się publikacja „Optymalizacja zatrudnienia”. Jest również członkiem rady programowej Serwisu HR (Wolters Kluwer Polska).
 

 
Daniel Binda
Menedżer projektów / Trener
Socjolog pracy i organizacji. 9 lat doświadczenia w doradztwie personalnym. Zajmuje się koordynowaniem prac serwisu mobbing.pl. Prowadzi szkolenia dotyczące przeciwdziałania mobbingowi, poruszania się po rynku pracy oraz rozwoju umiejętności osobistych. Koordynator w projektach outplacementu. Trener prowadzący szkolenia z tematyki mobbingu m. in. dla firm: General Motors (Gliwice), Muzeum Śląskiego, Grupa Lotos, Ekocem, Bombardier Transportation, Urzędu Miejskiego Siemianowice Śląskie. Prowadzi i zarządza projektami prowadzonymi przez L.Grant – w tym programami szkoleniowymi współfinansowanymi ze środków UE.
 

Dodatkowo współpracujemy z kilkunastoma doświadczonymi trenerami z terenu całej Polski - osoby te w każdej chwili mogą zostać specjalnie przygotowane przez naszych ekspertów w zakresie prowadzenia szkoleń i prezentacji nt. mobbingu dla pracodawców.
 
 
printFrom: http://www.mobbing.internetsystem.pl/trenerzy-i-doradcy/